با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
پاکسازی رودخانه آستاراچای

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا دستور طرح پاکسازی و تقویت دیواره ساحلی رودخانه مرزی آستارا چای را صادر کرد.


به گزارش سیاست گستر  ، یونس رنجکش در بازدید میدانی از پل مرزی و مسیر رودخانه مرزی آستاراچای از مسئولین مرتبط شهرستان خواستار پاکسازی فوری رودخانه و بازسازی و تقویت دیواره ساحلی رودخانه که بر اثر سیلاب هفته گذشته دچار آسیب شده بود، شد.

در این بازدید که شهردار، مدیر پایانه مرزی، فرمانده هنگ مرزی، بخشدار مرکزی، رئیس اداره راهداری و جمعی از کارشناسان حضور داشتند پس از صورتجلسه مشکلات موجود اقدامات عملی برای اجرای دستورات آغاز و هم اکنون نیز عملیات پاکسازی ادامه دارد.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد