با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
مهندس حسینی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :سیزدهمین جلسه فصلی دبیران هیأت های ورزش استانها، روسا و دبیران انجمن های ورزشی وزارت نیرو به میزبانی این شرکت برگزار شد.


به گزارش سیاست گستر  ، سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان و رئیس هیأت ورزش صنعت آب و برق استان گیلان با تأکید بر اینکه به مجموعه فعالیت‌های ورزشی باید نگاه فرهنگی و جدی داشت افزود: سلامت هر یک از کارکنان در بهره وری بهتر سازمان نقش بسزایی دارد.

وی در ادامه گفت: کارکنان را باید به ورزش کردن تشویق نمود ، این کار هم سلامتی آن ها را افزایش می دهد هم انرژی برای کار کردن افزایش خواهد یافت بنابراین اجرای فعالیتهای ورزشی هزینه نبوده و سرمایه گذاری برای تأمین سلامت کارکنان می باشد.

سپس مالک حسین زاده دبیر شورای مرکز ورزش وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق با اشاره به اهمیت ورزش در تأمین سلامت کارکنان تصریح کرد: فرهنگ ورزش باید بین همکاران نهادینه شود چرا که ورزش نشاط و سلامتی مجموعه را بدنبال دارد.

وی با ذکر این مطلب که بیش از 98٪ از معاونین و مدیران شرکت های صنعت آب و برق در کنار وظایف اصلی خود در امور ورزش همکاری و مشارکت دارند افزود: مهمترین هدف از ابلاغ نظامنامه های ورزشی ، توسعه ورزش همگانی و ایجاد نشاط و سلامت کارکنان می باشد.

دبیر شورای مرکز ورزش وزارت نیرو با تأکید بر اینکه اجرا و پیگیری پروژه ها بالاترین استرس را به همکاران وارد می کند خاطرنشان کرد: راه رهایی از این امر و رسیدن به نشاط و تندرستی ، ورزش است.

وی عضویت وزارت نیرو در شورای عالی ورزش همگانی کشور را از افتخارات این حوزه دانست و گفت: برنامه های ابلاغی در تقویم ورزشی وزارت نیرو با تمام مشکلات به جدیت پیگیری می شود و خدا را شاکریم که شاهد رشد حضور همکاران در مسابقات ورزشی وزارت نیرو می باشیم.

در ادامه محمود فیروزی معاون مالی و پشتیبانی آبفای گیلان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران و ورزش دوستان تصریح کرد: باید در برنامه های ورزشی از نقاط گردشگری ایران نیز بهره برد .

وی با اشاره به اینکه تعرفه آب و فاضلاب پائین و هزینه اجرای پروژه در گیلان بسیار سنگین است افزود: با توجه به اهمیت سلامت کارکنان همیشه تلاش شده در امر ورزش سرمایه گذاری نمائیم و واقفیم که در صورت عدم فعالیتهای ورزشی شاهد بیماریهای ناشی از محیط کار خواهیم بود. | سیاست گستر | اخبار استان گیلان

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد