با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
مسابقات دارت در آبفای گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان های شمالی :در راستای ارتقاء روحیه همکاران و افزایش شور و نشاط در محیط کار ، مسابقات دارت برای آقایان و بانوان همکار برگزار شد .


به گزارش سیاست گستر  ، بنا به این گزارش مسابقات دارت ویژه آقایان همکار با حضور 32 شرکت کننده برگزار شد که جعفر نصیری فرد از حوزه حراست مقام اول ، منصور حسین پور مدیر دفتر آموزش و منابع انسانی مقام دوم و رحیم پیروی نژاد نیز از دفتر حراست و امور محرمانه مقام سوم را از آن خود نمودند.

همچنین 18 نفر از بانوان همکار نیز در مسابقات دارت به رقابت پرداختند که مریم صفاری رئیس گروه تحول اداری و بهبود مدیریت ، سیما امینی کارشناس مالی و لیلا آقایی پور رئیس گروه توسعه فناوری و زیرساخت به ترتیب به مقامهای اول تا سوم این مسابقه دست یافتند.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد