با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
سمینار آموزشی خودمراقبتی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان های شمالی :باتوجه به اهمیت خودمراقبتی در زندگی فردی و اجتماعی به خصوص نقش سلامت زنان در تأمین سلامت خانواده ، با مشارکت دفتر امور زنان و خانواده صنعت آب و برق گیلان، سمینار آموزشی خودمراقبتی و سلامت زنان و دختران رمز سلامت خانواده به میزبانی شرکت آب منطقه ای گیلان برگزار شد.


به گزارش سیاست گستر  ، در این سمینار آموزشی دکتر پاکدامن از معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تشریح واژه خودمراقبتی اظهار داشت: مشارکت در سلامت فردی کمک می کند میزان مراجعات به پزشک معقول باشد و در خودمراقبتی باید آموخت و آگاهانه و هدفمند عمل نمود .

وی آموزش و خودمراقبتی در نظام سلامت را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: بانوان بعنوان مادر باید به سلامت جسمی ، روحی ، روانی و معنوی خود برای رسیدن به آرامش توجه ویژه داشته باشند.

دکتر پاکدامن همچنین با طرح مسائلی پیرامون حوزه فرزند پروری تصریح کرد: والدین باید با اصول فرزند پروری آشنا باشند و برای ارزیابی رفتار کودکان باید عوامل ایجاد رفتار را بررسی نمود و به پیش درآمد و پیامد آن توجه داشت و از بروز آن جلوگیری نمود.  

گفتنی است دکتر پاکدامن پاسخگوی سئوالات حاضرین درخصوص مسائل مطروحه نیز بود.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد