با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
دیدارمدیرعامل آبفای گیلان با رئیس شورای رشت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان های شمالی :در نشست صمیمانه مدیرعامل و اعضاء هیأت مدیره آبفای گیلان با رئیس شورای اسلامی شهر رشت ، پروژه رینگ آبرسانی رشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش سیاست گستر  ، در این دیدار سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به تأثیر مثبت اجرای پروژه رینگ آبرسانی رشت بر روی فشار آب کل شهر اظهار داشت: همزمان با اجرای این پروژه ساماندهی رودخانه های رشت هم اجرا می شود و شورای شهر می تواند یاریگر این شرکت در ارائه بهتر خدمات باشد.

مدیرعامل آبفای گیلان افزود: اجرای این پروژه و تکمیل این بخش از رینگ آبرسانی شهر رشت و ارتباط مخازن ذخیرۀ آب و اتصال به خطوط توزیع موجود، باعث تامین آب با فشار، کمیت و کیفیت مناسب در مناطق مختلف شهر خواهد شد که با اعتبار 35 میلیارد ریال در حال اجراست.

وی همچنین تصریح کرد: با اتکاء به نیروهای متخصص شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، حرکت و اقدامات بسیار خوبی در حوزه آب وفاضلاب انجام خواهد شد و تبصره 3 و ماده 7 می تواند زمینه های خوبی برای همکاری متقابل بین شرکت و شورای شهر ایجاد نماید.

در ادامه علوی رئیس شورای شهر رشت اظهار داشت: با توجه به اینکه دو هفته از عمر شورای جدید می گذرد، تعامل حوزه های مختلف و همکاری آنان با شورای اسلامی شهر رشت بسیار رضایت بخش است.

رئیس شورای شهر رشت افزود: با تعریف پروژه ها و اطلاع رسانی و آگاهی از نحوه ارائه خدمات و تعیین اینکه هر پروژه چه خدماتی به مردم ارائه خواهد نمود ، شورای شهررشت در کنار آبفای گیلان خواهد بود.

گفتنی است در این دیدار مهندس نیزه باز قائم مقام آبفای گیلان ، معاونین مالی و پشتیبانی و خدمات مشترکین، مدیر آبفای رشت و مشاور اقتصادی مدیرعامل آبفای گیلان و همچنین مهندس عبدالهی عضو و خزانه دار شورای اسلامی شهر رشت نیز حضور داشتند.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد