با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

کاهش هزار تومانی قیمت مرغ در بازار

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی: رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی ازکاهش هزار تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد.


به گزارش سیاست گستر  ، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: عرضه مرغ منجمد دولتی و تامین نهاده‌های دامی قیمت مرغ را در بازار کاهش داد و مرغ به 12 هزار و 950 تومان رسید.

مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی ، در خصوص قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: قیمت مرغ در خرده‌فروشی‌ها با هزار و 150 تومان کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت 12 هزار و 950 تومان رسیده است.

وی افزود: قیمت مرغ زنده با هزار تومان کاهش نسبت به دو روز گذشته 8800 تومان، میدان بهمن 11 هزار و 400 تومان، قیمت کشتارگاه 11هزار و 750 تومان و قیمت تحویل درب واحدهای صنفی هم 11 هزار و 950 تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی دلیل کاهش قیمت مرغ را افزایش عرضه به بازار دانسته و عنوان کرد: یکی از دلایل آن تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز و جوجه‌ریزی مجدد تولیدکنندگان است و دلیل دیگر آن توزیع مرغ منجمد دولتی به بازار است که باعث کاهش در بازار شده است.

وی افزود: البته با افزایش قیمت مرغ، کاهش شدید تقاضا در بازار به وجود آمد که می‌توان از آن به عنوان عامل اصلی کاهش قیمت‌ها نام برد.

 

 

 

 

 


 
 


  اپراتور:حدیث لطفی راد

ایلنا             

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد