با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پدر مایکل جکسون درگذشت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس فرهنگ و هنر : جو جکسون، پدر مایکل جکسون، خواننده موسیقی پاپ در ۸۹ سالگی درگذشت.


به گزارش سیاست گستر  ، اعضای خانواده جو جکسون در شبکه های اجتماعی خبر مرگ او را تائید کردند. جو جکسون که بنیانگذار گروه موسیقی «جکسون فایو» (Jackson 5) بود بر اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. او که از مشوقان فرزندانش به فعالیت در عرصه هنری بود در عین حال با آنها از نظر لفظی و فیزیکی بدرفتاری کرده بود. جو جکسون ساکن شهر لاس وگاس آمریکا بود و بزرگ خاندان جکسون محسوب می شد. او با پسرش مایکل جکسون که به «سلطان موسیقی پاپ» معروف شد اختلاف داشت.

 

جو جکسون سابقه نزاع با دیگر اعضای خانواده اش از جمله کاترین، همسر خود و جنت جکسون، دخترش را نیز داشت. او در دهه ۱۹۶۰ میلادی با کشف استعداد هنری پسرانش گروه موسیقی «جکسون فایو» را با شرکت مایکل جکسون تشکیل داد. مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ میلادی در ۵۰ سالگی درگذشت.

 

او در یکی از مصاحبه هایش ضمن تشریح بدرفتاری های زبانی و فیزیکی پدرش گفته بود که به دلیل ترس شدید از او گاه با مشاهده وی دچار تهوع می شد.

 

 

 

 

 

بهار نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد