با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

فیلم مصادره

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس فرهنگ و هنر :  با وجود تبلیغات وسیع صداوسیما برای دو فیلم ارگانی- سفارشی (به وقت شام و لاتاری) فیلم «مصادره» ساخته "مهران احمدی" با بازی "رضا عطاران" به عنوان یکی از شانس های رکوردزنی در سینمای ایران شروع خوبی در هفته دوم داشت و 4,866,474,000 تومان فروخت و با فاصله زیاد در صدر جدول اكران نوروزی 97 قرار دارد.


به گزارش سیاست گستر  ،   مهران احمدی کارگردان فیلم موفق و پر فروش «مصادره» با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از بی عدالتی در تبلیغات فیلم‌های در حال اکران گلایه کرد.

او در یادداشتی کوتاه در این باره نوشت: "من اینجا در صفحه شخصی خودم فیلم مصادره را تبلیغ میکنم چون جای دیگری برای تبلیغ بمن نمی دهند. چون من ایرانی نیستم لابد.چون فیلم من ایرانی نیست لابد .چون من اجنبی هستم شاید.چون من خدا ندارم انگار. چرا من یک ایرانی هستم . فیلم ایرانی ساختم.من دشمن نیستم و خدا دارم. خدایی که در این نزدیکی. نزدیک تر از رگ گردن به شما. مراقب باشید،مراقب خدای من باشید که خودش گفت وای از اه مظلوم"

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید

https://t.me/siasatgostar
صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام 

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد