با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دیش

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس فرهنگ و هنر :  رییس صداوسیما موهبت های طبیعی و جاذبه های اقلیمی استان گیلان را به مراتب بیشتر از اروپا دانست و متذکر شد: صداوسیمای مرگز گیلان تقویت گردشگری را به عنوان ماموریت دنبال کند.


به گزارش سیاست گستر  ،   عبدالعلی علی‌عسکری در آیین رونمایی از پروژه های فنی صداوسیمای مرکز گیلان، با اشاره به فعالیت بیش از ۲۰۰ شبکه معاند، اظهار کرد: دشمن به دنبال حمایت از رسانه های مهاجم، اختلال گر و ضدانقلاب است تا از طریق جنگ نرم بر ما مسلط شود.

وی جذب افکار عمومی علیه نظام را یکی از برنامه های دشمن دانست و افزود: امروز دشمن به وسیله شبیخون فرهنگی افکار جوانان ما را تخریب می کند، اما رسانه ملی در مقابل همه تهدیدات و تهاجمات فرهنگی و رسانه ای ایستاده است.

علی‌عسکری، با بیان اینکه تعامل بین مردم و مسؤولان از طریق رسانه ملی صورت می گیرد، گفت: رسانه ملی مدافع ملت و در خدمت منافع مردم است و به انعکاس دردها و مشکلات جامعه می پردازد تا مدیران نسبت به رفع آنان اقدام کنند.

رییس صداوسیما، با بیان اینکه فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی از طریق صدا و سیما زودتر محقق خواهد شد، خاطرنشان کرد: استان گیلان در حوزه پسماند، محیط زیست و تالاب با مشکلات متعددی رو به روست و لذا صداوسیمای مرکز گیلان می تواند در این بخش راه گشا باشد.

وی موهبت های طبیعی و جاذبه های اقلیمی استان گیلان را به مراتب بیشتر از اروپا دانست و متذکر شد: صداوسیمای مرگز گیلان تقویت گردشگری را به عنوان ماموریت دنبال کند، زیرا مقوله گردشگری می تواند موجب اشتغال‌زایی و بهبود شرایط اقتصادی شود.

علی‌عسکری، با اشاره به موقعیت استراتژیک گیلان در همسایگی کشورهای حاشیه دریای خزر و اروپای شرقی، گفت: روسیه سالانه ۴۰ میلیارد دلار غذا وارد می کند و لذا رسانه ملی آمادگی دارد در افزایش سهم گیلان در این بازار همکاری لازم را داشته باشد.

به گزارش ایسنا، ۲۰۷ پروژه فنی و دو پروژه تولیدی صداوسیمای مرکز گیلان با حضور محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، عبدالعلی علی‌عسکری، رییس صداوسیما، مصطفی سالاری، استاندار گیلان و جمعی از نمایندگان گیلان در خانه ملت و مقامات محلی امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) به بهره‌برداری رسید.

با بهره برداری از این طرح‌ها که برای اجرای آنها بیش از ۲۳ میلیارد تومان هزینه شد، پوشش دیجیتال پخش برنامه‌های صداوسیما در گیلان به ۹۸ درصد خواهد رسید که این آمار ۲ درصد بیشتر از میانگین کشوری است.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید

https://t.me/siasatgostar
صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام 

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد