با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو : عصر امروز باخبر شدیم که شرکت حوله بافی پیشروتاب طی ابتکار جالبی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا اقدام به تولید ماسک حوله ای نموده است .


از اینرو با مهندس کاظم مادرشاهی مدیر عامل شرکت پیشروتاب (گروه صنعتی برق لامع) تماس گرفتیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نماییم .

 

مهندس مادرشاهی در ابتدای این گفتگوی تلفنی با پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر ؛ با تاکید به این نکته که در شرایط بحران و نبود امکانات همه باید نوآوری داشته باشیم ؛ اظهار داشت : ماسک های تولیدی در حال حاضر به اندازه ی استفاده ی پرسنل و خانواده های آنان تولید شده ولی در صورت سفارش استانداری یا دانشگاه علوم پزشکی این توان را داریم که روزانه 50 الی 100 هزار ماسک تولید کنیم .

 

وی با اشاره به این نکته که این ماسک ها از نخ 100 درصد پنبه تولید شده و ایجاد حساسیت نمی نماید ؛ گفت :  این ماسک ها قابل شستشو می باشند ولی اینکه آیا شستشوی ماسک و استفاده ی دوباره ی آن درست است یا نه ، از نظر علمی باید بررسی شود ولی در نبود ماسک قطعا گزینه ی مناسبی است .

 

وی در همین رابطه  افزود : هر چند تا آنجا که بنده مطلع هستم چون ویروس کرونا به گرما مقاوم نیست در شستشو مخصوصا با آب گرم از بین می رود ولی در هر حال احتمالا این امر نیاز به تایید مراکز بهداشتی دارد .

 

مدیر عامل شرکت پیشروتاب در پایان خاطرنشان ساخت : در این شرایط حساس خیلی مشتاق بودیم که در راستای کمک به مردم عزیز گیلان گام مثبتی برداشته و در حد توان خود کاری انجام دهیم که این ماسک ها خروجی آن اشتیاق است .

 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر این اقدام شرکت پیشروتاب (گروه صنعتی برق لامع) را تحسین کرده و ضمن تشکر و قدردانی از این کارآفرین جوان و خوش فکر ؛ از دیگر واحدهای تولیدی صنعتی استان تقاضا دارد که اگر می توانند در راستای پیشگیری و حتی مراقبت و درمان این اپیدمی گامی بردارند مضایقه نکنند .

 

انتهای پیام

 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد