با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

کمال لشکری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو:از همان روزهای اولی که بحث تعویض استاندار گیلان شروع شد . حزب مردم سالاری استان گیلان تنها حزبی بود که از همان ابتدا از دکتر سالاری حمایت کرد.در همین رابطه با کمال لشکری دبیر حزب مردم سالاری در استان گیلان به گفتگو نشستیم.


 به گزارش سیاست گستر  ، کمال لشکری رییس اسبق شورای هماهنگی جبهه ی احزاب اصلاح طلب گیلان و دبیر حزب مردم سالاری استان گیلان‌ ، در ابتدای این گفتگوی اختصاصی با اشاره به این نکته که دکتر مصطفی سالاری هدیه ی رییس جمهور به مردم گیلان بود اظهار داشت : به جرات می توان گفت که حزب مردم سالاری اولین تشکیلاتی بود که هیچ صورتجلسه و نامه ای را برای حمایت از لیست هایی که منتشر شد مهر و امضا نکرد .

 

وی افزود : با شناختی که از توانمندی های دکتر سالاری داشتیم هم از ایشان حمایت کردیم و هم به حمایت از دکتر سالاری نامه ای برای رییس جمهور و وزارت کشور ارسال نمودیم .

دبیر حزب مردم سالاری استان گیلان با تاکید به این نکته که همچنان از دکتر سالاری حمایت می کنیم عنوان داشت : در شرایط موجود ، بهترین گزینه ای که می تواند به وضعیت استان سروسامانی ببخشد ایشان هستند. جوانند و باتجربه و از طرفی به دولت و کابینه ی آن نزدیک هستند.

رییس اسبق شورای هماهنگی جبهه ی احزاب اصلاح طلب گیلان عملکرد دکتر سالاری را در بوشهر مثبت ارزیابی کرد و گفت : دکتر سالاری در استان بوشهر یادگاری های خوب و قابل قبولی از خود بر جای نهادند و زمانیکه آمدن ایشان به گیلان نسبتا قطعی شده بود مردم این استان شکه شده بودند و رفتن سالاری برایشان قابل باور نبود .

وی تشریح کرد : در بحث شایسته سالاری به جرات می توان گفت که ایشان حرف اول را در بین استانداران سراسر کشور  می زنند و به این موضوع توجه ی ویژه دارند.

لشگری ضعف مدیریتی در برخی از شهرستان های استان را غیر قابل قبول دانست و بیان داشت : در برخی از شهرستان ها ضعف مدیریتی بیداد می کند و برخی از مسئولین اجرایی ، شهرستان ها را به حال خود رها کرده اند.بنده در دوران استانداری جناب دکتر نجفی پیگیری های زیادی در این زمینه داشتم و قول می دهم که در دوران دکتر سالاری پیگیری های خود را بیشتر خواهم کرد.

وی در پایان خاطرنشان ساخت : قطعا جناب دکتر سالاری بر اساس شایسته سالاری در انتخاب مدیران عمل خواهد نموده و هیچ توجهی به حاشیه ها نخواهد کرد.به نظر بنده همه وظیفه داریم تا در زمینه های مختلف با ایشان همکاری همه جانبه داشته باشیم.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد