با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

وضعیت آب و هوا

استراحت آسمان تا پایان هفته...

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :آرامش جوی + افزایش نسبی دما و احتمال باد گرم

بارش باران

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه از وزش باد شدید، بارش باران و تگرگ در برخی مناطق خبر داد.

هوای صاف و آفتابی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وظیفه گفت: فردا (۱۳ فروردین ماه) در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است و تنها در جنوب خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی در ساعات بعد از ظهر رشد ابر و رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست .

وضعیت جوی و ترافیکی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا : ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج- قزوین و باند جنوبی آزادراه تهران- کرج نیمه‌سنگین است.

وضعیت جاده های کشور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :در حال حاضر ‌محور‌هاي شمشک-ديزين واقع در استان‌هاي البرز و تهران و پونل-خلخال‌ واقع در استان گيلان، به دليل بارش برف و نبود ايمني، مسدود است.

ورود سامانه بارشی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :مدیر کل پیش‌بینی و شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به کاهش ۶ درجه‌ای دما در برخی نقاط کشور طی روزهای آینده از ورود سامانه بارشی جدید در بعدازظهر روز چهارشنبه (۱۵ آذر) خبر داد.

وضعیت جوی جاده ها

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :سرهنگ نادر رحمانی درتشریح آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از این است که هم‌اکنون در اکثرمحورهای استان آذربایجان شرقی شاهد بارش برف هستیم. بارش برف در محورهای سردشت - پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محورهای اردبیل - سراب، اردبیل - آستارا و اردبیل - خلخال در استان اردبیل، محور بانه - سقز در استان کردستان و دهانه شمالی تونل کندوان در محدوده پل زنگوله و دو راهی دیزین در محور کندوان نیز گزارش شده است.

برف در گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :بارش برف پاییزی برخی مناطق کوهستانی گیلان را سفیدپوش کرد.

وزش بادگرم

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :گیلان از عصر روز گذشته تاکنون شاهد وزش های باد گرم شدید بود به گونه ای که طی 24 ساعت گذشته، بیشترین سرعت باد در استان مربوط به آستارا با 72 کیلومتر در ساعت بوده است.