با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود

وضعیت آب و هوا

وضعیت جاده های کشور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :در حال حاضر ‌محور‌هاي شمشک-ديزين واقع در استان‌هاي البرز و تهران و پونل-خلخال‌ واقع در استان گيلان، به دليل بارش برف و نبود ايمني، مسدود است.

ورود سامانه بارشی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :مدیر کل پیش‌بینی و شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به کاهش ۶ درجه‌ای دما در برخی نقاط کشور طی روزهای آینده از ورود سامانه بارشی جدید در بعدازظهر روز چهارشنبه (۱۵ آذر) خبر داد.

وضعیت جوی جاده ها

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :سرهنگ نادر رحمانی درتشریح آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از این است که هم‌اکنون در اکثرمحورهای استان آذربایجان شرقی شاهد بارش برف هستیم. بارش برف در محورهای سردشت - پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محورهای اردبیل - سراب، اردبیل - آستارا و اردبیل - خلخال در استان اردبیل، محور بانه - سقز در استان کردستان و دهانه شمالی تونل کندوان در محدوده پل زنگوله و دو راهی دیزین در محور کندوان نیز گزارش شده است.

برف در گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :بارش برف پاییزی برخی مناطق کوهستانی گیلان را سفیدپوش کرد.

وزش بادگرم

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :گیلان از عصر روز گذشته تاکنون شاهد وزش های باد گرم شدید بود به گونه ای که طی 24 ساعت گذشته، بیشترین سرعت باد در استان مربوط به آستارا با 72 کیلومتر در ساعت بوده است.

وضعیت هوای کشور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا موج جدید بارشی وارد کشور می شود.

هواشناسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور از افزایش دما در برخی نقاط خبر داد.

بارش باران

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز دوشنبه بار دیگر بارش باران در کشور آغاز می شود.

وضعیت هوای کشور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :کارشناس سازمان هواشناسی گفت: باران تا آخر هفته در مناطق شمالی و شمال غرب کشور می بارد.