با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

اخبارحوادث

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث : پنج پسر که در جریان قتل شبانه یک جوان بازداشت شده‌اند صبح دیروز پس از انتقال به دادسرای جنایی تهران ادعاهای عجیبی درباره قتل مطرح کردند.


به گزارش سیاست گستر ، صبح دیروز 5 مرد جوان که شنبه شب بازداشت شده بودند برای تحقیق درباره قتل پسر 25 ساله به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.


دو تن از متهمان پرونده که سرنشینان خودروی 206 و از دوستان مقتول هستند، در رابطه با علت دستگیری‌شان گفتند: شب گذشته به همراه دوست‌مان «کامران» برای صرف شام بیرون رفته بودیم. بعد از شام هم تصمیم گرفتیم که کمی در خیابان‌ها بگردیم. اما در راه بازگشت در حوالی میدان بهارستان، ناگهان چند مرد ناشناس که چاقو و قمه داشتند راه را بر ما سد کردند. درحالی که تصور می‌کنیم آنها ما را با افراد دیگری اشتباه گرفته بودند زمانی که قمه و چاقو را در دستان آنها دیدیم سوار بر خودرو شده و فرار کردیم. اما ناگهان متوجه شدیم کامران – مقتول – که روی صندلی جلو نشسته بود چاقو خورده است.

خیلی سریع او را به بیمارستان شفا یحیائیان منتقل کردیم اما متأسفانه او به علت شدت خونریزی جان سپرده بود.

اما سه متهم دیگر که یکی از آنها از ناحیه پا آسیب دیده در تحقیقات گفت: در حال عبور از خیابان بودیم که با خودروی 206 تصادف کرده و با کمک دوستانم به بیمارستان شفا یحیائیان منتقل شدم. اما در بیمارستان زمانی که فهمیدند با خودروی 206 تصادف کرده‌ام هر سه نفرمان را بازداشت کردند.

این درحالی است که در بازرسی بدنی از پنج پسر جوان 4 قمه کشف شده که 2 قمه برای سرنشینان خودروی 206 و دو قمه دیگر متعلق به سه پسر دیگر است.


تحقیقات برای رازگشایی از قتل پسر جوان در خودروی206 ادامه دارد.

ایران

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد