با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
دکترمقدسی

آفتاب آمد دلیل آفتاب

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه ویدئو | اختصاصی : همانطور که دیروز در خبرها ذکر شد ، یکی از خوش سابقه ترین کاندیداهای شورای شهر رشت و شانس های قطعی انتخابات پیش رو ، که پس از رای گیری انجام شده در شورای راهبردی این ائتلاف از میان بیش از  ۸۰ نفر کاندیدای ثبت نام شده  در لیست ۲۵ نفره این ائتلاف قرار گرفته بود در جلسه ای که از وی برای مصاحبه و انتخاب ایشان در لیست ۹ نفره این ائتلاف دعوت شده بود حضور یافته و پس از معرفی کامل خود و سوابقش از ادامه حضور در این ائتلاف انصراف داد.


به گزارش سیاست گستر  ، دکتر غلامرضا مقدسی دبیر حزب اراده ملت ایران در استان گیلان و از منتقدان جدی عملکرد شهردار رشت می باشد با ذکر این موضوع که استراتژی و فرآیندی که ائتلاف رشت من پیش گرفته است متضمن نیل به اهداف از پیش تعیین شده و شعارهای این ائتلاف نمی باشد از ادامه حضور در این ائتلاف رسما انصراف داد.


غلامرضا مقدسی در پایان به بسیاری از سوالات حاضران پاسخ داد و مورد که پاسخهای ایشان مورد تشویق جمع قرار گرفت .

 

پس از انصراف دکتر مقدسی خبری به نقل از روابط عمومی رشت من مبنی بر کنار گذاشته شدن مقدسی از ائتلاف رشت من در برخی از رسانه ها کار شد که پس از آن دکتر مقدسی طی نامه ای از سیاست گستر درخواست کرد ویدئوی کامل مصاحبه و انصراف ایشان جهت تنویر افکار عمومی پخش گردد.که اصل نامه در سیاست گستر منتشر شد.

 

ویدئوی مصاحبه و انصراف دکتر مقدسی را در پی مشاهده فرمایید:

 

پخش آنلاین:

 

 

 

لینک های دانلود در چهار کیفیت متفاوت :

 

دانلود با کیفیت 180p

لینک دانلود

دانلود با کیفیت 270p

لینک دانلود

دانلود با کیفیت 360p

لینک دانلود

دانلود با کیفیت 720p

لینک دانلود

 

درصورت تمایل می توانید با استفاده از اپلیکیشن «بارکد اسکنر»، ویدیو را روی موبایلتان مشاهده نمایید:

بارکدویدئو

 

بخش انتهایی مصاحبه دکتر مقدسی در ائتلاف رشت من را به مدت 8 دقیقه در پی مشاهده فرمایید:

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد