با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دکترعزیزی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه ویدئو | اختصاصی : سخنان مهندس مادرشاهی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت پیشروتاب و دکتر عزیزی نژاد مدیر شبکه ی بهداشت رضوانشهر در حاشیه ی مراسم اهدای بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و ماسک تولیدی شرکت پیشروتاب به دو بیمارستان امام خمینی صومعه سرا و شهدای رضوانشهر و بازدید مدیران بیمارستان ها و فرماندار صومعه سرا از خط تولید ماسک میتال در کارخانجات ریسندگی و بافندگی پیشروتاب


به گزارش سیاست گستر ، مهندس مادرشاهی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت پیشروتاب در حاشیه ی مراسم اهدای بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و ماسک تولیدی شرکت پیشروتاب به دو بیمارستان امام خمینی صومعه سرا و شهدای رضوانشهر ، کرونا را یک ویروس کاملا جدید دانست که هنوز تحقیقات گسترده ای بر روی آن انجام نشده و اظهار داشت : با توجه به اینکه نانو ذرات استفاده شده در ماسک های میتال ، اثرات بسیار مثبتی بر روی کنترل ویروس سارس داشته و اساسا ویروس کرونا از خانواده ی همان ویروس سارس است ، محتمل است که در مواجهه با کرونا نیز همان عملکرد را داشته باشد .

این کارآفرین جوان و نمونه افزود : نمونه ها را به انستیتو پاستور ارسال کردیم و در حال بررسی است . تا انشاالله ثبت اختراع شود .

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پیشروتاب با اشاره به این نکته که از نظرات تخصصی اهل فن نیز استفاده کردیم و تاییدات خوبی داشتند ؛ عنوان داشت : بر روی قابل شستشو بودن این ماسک ها خیلی تاکید داشتند و خاصیت بسیار خوبی است چون خاصیت آنتی باکتریالی آن پس از شستشو همچنان باقی می ماند در صورتی که ماسک های n95 ، سه لایه و ... پس از شستشو عملا دیگر قابل استفاده نیستند و خاصیت خود را از دست می دهند .

این کارآفرین نمونه در پایان خاطرنشان ساخت : ماسک های میتال آنتی باکتریال دائم شده و حتی پس از بارها شستشو خاصیت خود را همچنان حفظ می کند و این یکی از مزیت های این ماسک است که آن را از ماسک های دیگر متمایز می سازد .

پس از سخنان مهندس مادرشاهی ، دکتر عزیزی نژاد مدیر شبکه ی بهداشت رضوانشهر مسئله ی استاندارد را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت : استاندارد بحث بسیار مهمی است ، مخصوصا در محیط های بیمارستانی هر چقدر به استانداردها نزدیک تر شویم بهتر است .

وی افزود : طی این مدت خیلی ها آمدند و زحمت کشیدند و جهت کمک به شرایط پیش آمده با پارچه های معمولی ماسک تولید کردند ولی واقعیت این است که این ماسک ها متاسفانه استاندارد نبوده و حتی شرایط تولید آن نیز در برخی موارد آلوده است ولی آنچه امروز در بازدید از خطوط تولیدی ماسک میتال مشاهده کردیم ، تولیدی استاندارد ، با کیفیت و توسط کادری مجرب و علمی بود.

مدیر شبکه ی بهداشت رضوانشهر تطابقی که باید ماسک ها با صورت داشته باشند را مهم دانست و گفت : این خیلی ارزشمند است که شرکت پیشروتاب بر روی استانداردها تاکید دارد و همه ی شرایط را رعایت می کند .

وی در پایان تولید ماسک های میتال را به نفع جامعه دانست .

 

مشاهده ی ویدئو :

 

جهت مشاهده ی ویدئو کلیک کنید


 

انتهای پیام

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

سیاست گستر

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد