با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

موزیک ویدئوی عشقم این روزا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه ویدئو | اختصاصی :موزیک ویدئوی عشقم این روزا،با صدای محمد علیزاده،کاری از واحد سمعی بصری پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر.


به گزارش سیاست گستر  ، تماس های زیادی از طرف مخاطبین عزیز سیاست گستر داشتیم و گله کرده بودند که چرا مدتی است که موزیک ویدئو نساختیم و روی سایت قرار ندادیم.

 

دوستان عزیز سیاست گستر یک سایت خبری است و رویکرد آن با دوسایت دیگر ما (گیلان گرافیک و گیلاناگرافیک) متفاوت است . ما در سیاست گستر معمولا موزیک ویدئوهایمان مناسبتی است . و به مناسبت های مختلف خبری و یا به مناسبت و تبریک اعیاد مذهبی موزیک ویدئو برای این سایت می سازیم . ولی چون تماس های زیادی در این خصوص داشتیم . طبق معمول درخواست های شما خوبان را به دیده ی منت نهاده ، انجام وظیفه نموده و این موزیک ویدئو را تقدیم حضورتان می نماییم.

 

زین پس هم سعی می کنیم بغیر از موزیک ویدئوهای مناسبتی ، ماهی یک ویدئو برای شما عزیزان تهیه کنیم.


تصاویر : بر گرفته از فیلم بازنده با بازی بی نظیر محمد رضا فروتن


محمد رضا فروتن عزیز بازیگر خوب کشورمان چند سکانس بیادماندنی و بی نظیر در فیلم بازنده دارد که برای خیلی ها خاطره انگیزاست ، برای ساخت این موزیک ویدئو از تصاویر فیلم بازنده استفاده کردیم.

 

پخش آنلاین ویدئو:


Netshahr


 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد