با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سید نیما مجتبایی

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله : سید نیما مجتبایی | دوشنبه شب دکتر روحانی رییس جمهور کشورمان از رسانه ی ملی با مردم سخن گفت . جالب اینجاست که وی با همان لحن همیشگی با مردم سخن گفت .


رییس جمهور حتی حاضر نشد بخاطر سوء تدبیر و سوء مدیریت دولتش از مردم عذرخواهی کند . در صحبت های روحانی هیچ اشاره ای به دردها و رنج های امروز مردم نشد ، همچنین هیچ راه اصولی و قابل قبولی نیز ارایه نکرد .

 

روحانی حاضر نشد آبرویش را خرج ملت کند ، کاری که سید بزرگوار اصلاحات خاتمی کرد .


من حامی دولت اعتدالم در هر دو دوره ی قبلی انتخابات ریاست جمهوری بنده به عنوان یک روزنامه نگار و دبیر حزب اسلامی کار در استان گیلان با تمامی ابزاری که در اختیار داشتم به همراه دوستان و همفکرانم از روحانی حمایت کردیم .


به این امید که روحانی زندگی را برای هموطنانمان سهل تر و زیبا تر کند ، کشتی شکسته ی اقتصاد کشور را تعمیر کرده و دوباره به آب بیندازد ، وجهه ی ایران را در جهان ترمیم نماید ، با برنامه ریزی مدون از سرمایه گذاری و تولید حمایت کند و در آخر سفره های مردم ایران را رنگین تر نماید . ولی امروز شرمنده ی مردم هستیم .


مردم ایران در فشار و سختی روزگار می گذرانند و هر روز فقیرتر از روز قبل می شوند . چقدر این روزها دیدن رنج مردم برایمان سخت است .


آقای روحانی من یک اصلاح طلب حامی دولتم که به اصلاح طلب بودن خود افتخار می کنم ولی نقدهای فراوانی به عملکرد شما دارم . خاصیت اصلاح طلبی این است . اصلاح طلبان وامدار کسی نیستند و کورکورانه از کسی پیروی نمی کنند.


آقای روحانی اصلاح طلبان مدیران کار بلد و توانایی در بین خود دارند که بارها امتحان خود را پس داده اند ، همچنین جوانان تحصیلکرده ی قابل اطمینان بسیاری در بدنه ی اصلاح طلبی حضور دارند که می توان به آنان اعتماد کرد . شما هیچ وقت نخواستید از این پتانسیل عظیمی که در اصلاح طلبان وجود دارد استفاده کنید . اصلاح طلبان نیز برای اینکه از سوی رقیبان محکوم به سهم خواهی نشوند هیچ اعتراضی نکردند .


آقای روحانی ، آیا اکنون وقت آن نرسیده که یک خانه تکانی اساسی در کابینه ی خود انجام دهید ؟ آیا در شرایط فعلی نباید اصلاح طلب و اصولگرا همگی دست به دست هم دهیم و با وحدت و همدلی کشور را از بحران خارج سازیم . وقتی مردم در فشارند جناح بازی و جناح زدگی معنی ندارد . مردم در اولویت قرار دارند .


آقای روحانی ، امیدوارم عملکرد شما به سمتی برود که مجبور نباشیم از دولتی که خودمان حامی آن هستیم انتقاد کنیم . چون این نیز برای ما درناک است . | پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 
 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد