با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دکترغلامرضامقدسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو | اختصاصی : پس از برگزاری مجمع سالیانه ی حزب اراده ملت ایران"دفترگیلان" ، در رابطه با برگزاری این مجمع با دکتر غلامرضا مقدسی دبیر حزب اراده ملت در گیلان به گفتگو نشستیم .


به گزارش سیاست گستر ،  دکتر مقدسی در ابتدای این گفتگوی اختصاصی احزاب را در دنیای توسعه یافته حلقه واسط بین آحاد مردم و مدیران دانست و گفت : احزاب و تشکل های صنفی در چهارچوب قانون توسط مرم تشکیل شدند تا به نقد قدرت و عملکرد مدیران پرداخته و با توجه به اینکه اعضای آن ها در بطن جامعه حضور دارند ، مشکلات و تنگناهای موجود در جامعه را به دولت گوشزد کرده و در عین حال راه کار و استراتژی هایی که توسط سطوح بالاتر حزب تدوین می شود به عنوان پیشنهاد به دولت تبیین کنند .

 

وی افزود : وجود احزاب موافق و مخالف دولت ، برای دولت ها یک فرصت بزرگ هستند . چون بازخورد برنامه ریزی و عملکردشان را در سطح اجتماع با حداقل هزینه در یک چهارچوب ساختار یافته و قانونمند از جامعه دریافت و همچنین با حداقل هزینه ممکن پیشنهادات و راه کارهای اصلاحی را از خدمات گیرندگان خود کسب کنند .

 

 دبیر حزب اراده ملت در استان گیلان تصریح کرد : حزب اراده ملت ایران یکی از احزاب شناسنامه دار کشور است که از سال 1369 فعالیت خود را آغاز نموده و در استان گیلان نیز دفتر این حزب همواره فعال بوده و این افتخار نصیب بنده شده که از سال 1380 دبیری این حزب را در سطح استان به عهده دارم .

 

وی تشریح کرد : نظر به این که بنا بر قانون ماده 10 احزاب ، احزاب باید هر ساله مجمع عمومی برگزار کرده و با حضور اعضای خود اقدام به انتخاب اعضای شورای مرکزی و ارکان حزب نمایند . ما نیز امسال مانند سال های گذشته برنامه ریزی و اجرای این مجمع را در دستور کار خود قرار دادیم .

 

دکتر مقدسی در ادامه بیان داشت : به لطف خدا مجمع حزب در تاریخ 22 اسفند سال 97 با حضور اکثریت اعضاء و دبیران احزاب سیاسی استان ، مسئولین شهرستانی و استانی ، دکتر جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،دکتر رمضانپور نرگسی منتخب اول مردم رشت در شورای اسلامی ، سیداحمد حسینی رییس ستاد دکتر روحانی در گیلان ، عبدالرضا ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی جبهه احزاب اصلاح طلب گیلان و جمع کثیری از فعالین سیاسی استان گیلان برگزار گردید و نتایج این انتخابات نیز توسط رسانه ها به سمع و نظر مردم شریف گیلان رسید .

 

رییس مرکز علمی کاربردی خانه کارگر گیلان خاطرنشان ساخت : جا دارد در اینجا از دکتر جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،دکتر رمضانپور نرگسی منتخب اول مردم رشت در شورای اسلامی ، سیداحمد حسینی رییس ستاد دکتر روحانی در گیلان ، عبدالرضا ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی جبهه احزاب اصلاح طلب گیلان ، دکتر حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران ، اعضای شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران که همیشه رهنمودهایشان چراغ راه ما بوده و هست و کلیه عزیزانی که در این راه دشوار یار و یاور ما بوده اند تشکری ویژه داشته باشم .

 

وی گفت : با توجه به تحریم های ناجوانمردانه که سال 97 را از نظر معیشتی سالی سخت برای مردو و دولت رقم زد باید اعلام کنیم ، همانطور که امام راحل در زمان پذیرش قطعنامه 598 در پاسخ به سئوال یک خبرنگار که از ایشان پرسیده بود که آیا جنگ تمام شده ؟ فرمودند که جنگ ما جنگ عقیده و باور بوده و تا حاکمیت قانون عدالت و حقانیت همواره با زورمداران ادامه خواهد داشت . مردم ما برای پاسداشت آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حفظ استقلال کشور عزیزمان در تمام 40 سال گذشته حملات نظامی و اقتصادی و همچنین محدودیت های ریزو درشت را تحمل کرده و باز هم تحمل می کنند .

 

دکتر مقدسی در پایان این گفتگوی اختصاصی فرارسیدن سال نو را به مردم شریف ایران خاصه مردم فهیم استان گیلان تبریک و تهنیت گفت .

 

 

افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟

 

سیاست گستر

 

اینستاگرام سیاست گستر: https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد