با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دکتر احمدرمضانپورنرگسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو | اختصاصی : صبح روز یک شنبه هفته جاری ، چهارمین نمایشگاه اشتغال وتوسعه کارآفرینی استان گیلان به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر گیلان در محوطه ی فنی حرفه ای استان واقع در بلوار شهید انصاری افتتاح شد .به گزارش سیاست گستر ،  در حاشیه ی آیین افتتاح این نمایشگاه با دکتر احمد رمضانپور نرگسی منتخب اول مردم رشت در شورای به گفتگو نشستیم .

 

دکتر رمضانپور در ابتدای این گفتگوی اختصاصی با اشاره به این نکته که امروز توانمندی و شور و علاقه ی جوانان دیارم بسیار خرسندم کرد ، اظهار داشت : این جوانان با شور و شوق به دنبال کارآفرینی هستند و این بسیار ارزشمند بوده و خواست ما نیز همین است .

 

نماینده ی مردم رشت در شورا وجود امکانات رفاهی را برای انسان لازم دانست و گفت : انسان امکانات رفاهی خود را از منابع طبیعی گرفته و پس از طراحی ساخت از آن استفاده می نماید .

 

وی افزود : البته طراحی و ساخت یکسوی قضیه است . پس از ساخت از این امکانات به عنوان وسایل زندگی استفاده می شود . یعنی در واقع امکانات رفاهی توام با داشتن وسایل زندگی است .

 

رمضانپور تصریح کرد : طبیعی است که جهت تعمیر و نگهداری این وسایل نیاز مند نیروی کار ماهر هستیم تا در حفظ آن کوشا باشند . پس نتیجه می گیریم که یک بخش بر می گردد به بحث طراحی و ساخت و بخش دیگر به استفاده  و تعمیر و نگهداری .

 

نماینده ی ادوار مجلس شورای اسلامی با تاکید به این نکته که در مراکز آموزشی همیشه دو نگاه وجود داشته عنوان داشت : نگاه اول باز می گردد به مراکز آموزشی دانشگاهی که تمرکز آن ها بر روی آموزش های نظری است و بخش دیگر نیز باز می گردد به حوزه های فنی حرفه ای که امروز ما آن را با نام علمی کاربردی می شناسیم . به نظر من این دو مکمل یکدیگر هستند .

 

وی افزود : هم در طراحی ،محاسبه،ساخت،مدیریت و هم در برنامه ریزی می توانند از آن استفاده کنند و آن چیزی که امروز مورد نیاز است همان بحث فنی حرفه ای یا علمی کاربردی است که خروجی آن خودکفایی است و این در اقتصاد مقاومتی،تولید و کارآفرینی نیز تاثیر گذار است .

 

دکتر رمضانپور تشریح کرد : اگر فردی در طراحی و ساخت ، همچنین تعمیر و نگهداری وسایل زندگی خود که برای او آرامش و رفاه نیز می آورد توانمندی داشته باشد و بی نیاز از افراد دیگر باشد ، می شود همان بحث علمی کاربردی که به نظر بنده امروز نیاز هر خانواده ای است .

 

نماینده ی مردم رشت در شورا پس از مثبت ارزیابی کردن این نمایشگاه ، خلاقیت ، توانمندی و تلاش جوانان شرکت کننده در نمایشگاه را قابل تحسین دانست و خاطرنشان ساخت : امروز با تمام وجود تلاش این جوانان را از نزدیک مشاهده کردم . جوانان خلاق و توانمندی که تفکر طراحی ، ساخت ، مدیریت و برنامه ریزی دارند و خروجی آن را امروز در این نمایشگاه عرضه کرده و به نمایش گذاشتند تا مردم بتوانند از آن استفاده نمایند .

 

نماینده ی دور پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی در پایان این گفتگوی اختصاصی از برگزارکنندگان این نمایشگاه ارزشمند تشکر و قدردانی کرد و گفت : برگزاری این نمایشگاه بسیار ارزشمند بود و همه چیز در اینجا بسیار زیبا و عالی بود . امیدوارم که شاهد تداوم این حرکات باشیم .

 

 

افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟

 

سیاست گستر

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر: https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد