با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

جعفرزاده و مقدسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو : دکتر غلامرضا مقدسی در گفتگو با سیاست گستر ، با اشاره به این نکته که مرکز علمی کاربردی خانه کارگر گیلان ، از سال 1382 با اخذ مجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع کشور ، شروع به برگزاری دوره های دانشگاهی در مقطع کاردانی و کارشناسی نمود ، اظهار داشت : این مرکز در رشته های کامپیوتر،حسابداری،صنایع شیمیایی،همچنین رشته های مختلف فنی مانند : مکانیک،عمران،نقشه کشی صنعتی،تراشکاری،مکانیک خودرو و ... فعالیت چشمگیری داشته و به جامعه کارگری استان ، اعضای محترم خانه کارگر گیلان و دیگر اقشار جامعه خدمات آموزشی ارایه نموده است .


به گزارش سیاست گستر ،  وی افزود : با توجه به سیاست های دانشگاه جامع کشور در راستای تخصصی شدن ارایه خدمات آموزشی در مراکز مختلف علمی کاربردی در سطح استان گیلان . متاسفانه از سال 1396 علی رغم سوابق درخشان و تجارب ارزشمند بدست آمده در برگزاری مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته های کامپیوتر . مقطع کارشناسی کامپیوتر بخصوص "فناوری اطلاعات" که از رشته های حائز اهمیت و پرکاربرد برای صنایع استان گیلان و جامعه کارگری است . از جدول رشته های کارشناسی این مرکز حذف گردید و پیگیری و تلاش مجموعه مدیریتی این مرکز آموزش عالی و خانه کارگر استان و کشور منجر به توفیقی در خصوص برگزاری مجدد این رشته نشده بود.

 

دکتر مقدسی تشریح کرد : بنا بر درخواست جمعی و یکپارچه دانشجویان و اساتید این مرکز آموزش عالی و مهارتی از نماینده محترم و توانمند استان گیلان جناب آقای دکتر غلامعلی جعفرزاده ، در همایش بزرگ پرسش و پاسخ دانشجویی ، که به همت این دانشگاه و با حضور این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس که علی رغم مجروحیت شدید با توان بسیار بالا همواره به دنبال احقاق حقوق موکلین خود می باشد برگزار گردید .مبنی بر صدور مجوز برگزاری مقطع کارشناسی فناوری اطلاعات (آی تی) برای این مرکز و قول محکم و دوستانه این نماینده محترم ، جای تقدیر و تشکر دارد که تنها طی کمتر از یک ماه با پیگیری ها و رایزنی های تاثیرگذار این یادگار 8 سال دفاع مقدس این مجوز ارزشمند برای این مرکز از طرف وزارت محترم علوم ، تحقیقات و فناوری صادر شد و این مرکز در حال حاضر مشغول ثبت نام دانشجویان در این رشته و مقطع می باشد.

 

رییس مرکز علمی کاربردی خانه کارگر استان گیلان با تاکید به این نکته که این حادثه ارزشمند موجبات اعتماد ، باورمندی ، شادی و رضایت وافر دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر گیلان را فراهم نموده و می تواند موجب تامین نیروهای ماهر و متخصص در این رشته برای صنعت استان گردد ، اظهار داشت : بر خود واجب دانستم مراتب سپاسگزاری ، تقدیر و تشکر خود را از این برادر ارزشی و توانمند ، که به حق می توان گفت از تمامی شاخصه های یک مدیر توانمند ، شجاع و خدمتگزار برخوردار بوده و مدافع و حامی حقوق مردم گیلان می باشد ، داشته باشم و برای ایشان سلامتی،طول عمر ، رضایت خداوند و توفیق روز افزون در استمرار خدمت به مردم فهیم گیلان را از خداوند منان آرزومندم .بدینوسیله از جناب آقای دکتر غلامعلی جعفرزاده ، که همزمان با انجام وظیفه تاثیرگذار در کمیسیون تلفیق مجلس ، بررسی بودجه،نظارت بر عملکرد مدیران استان حوزه خود و ... جهت صدور مجوز برگزاری مقطع کارشناسی رشته فناوری اطلاعات (آی تی) برای این مرکز ، گام برداشتند که در نهایت با پیگیری های ایشان این مجوز ارزشمند برای این مرکز از طرف وزارت محترم علوم ، تحقیقات و فناوری صادر شد. تشکر و قدردانی می نماییم.

 

ریاست،پرسنل،اساتید و دانشجویان مرکز علمی کاربردی خانه کارگر استان گیلان 

افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر: https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد