با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

وضعیت جوی جاده ها

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه آب و هوا :سرهنگ نادر رحمانی درتشریح آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از این است که هم‌اکنون در اکثرمحورهای استان آذربایجان شرقی شاهد بارش برف هستیم. بارش برف در محورهای سردشت - پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محورهای اردبیل - سراب، اردبیل - آستارا و اردبیل - خلخال در استان اردبیل، محور بانه - سقز در استان کردستان و دهانه شمالی تونل کندوان در محدوده پل زنگوله و دو راهی دیزین در محور کندوان نیز گزارش شده است.


  به گزارش سیاست گستر  ، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در محورهای پنج استان کشور خبرداد.


سرهنگ نادر رحمانی درتشریح آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از این است که هم‌اکنون در اکثرمحورهای استان آذربایجان شرقی شاهد بارش برف هستیم. بارش برف در محورهای سردشت - پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محورهای اردبیل - سراب، اردبیل - آستارا و اردبیل - خلخال در استان اردبیل، محور بانه - سقز در استان کردستان و دهانه شمالی تونل کندوان در محدوده پل زنگوله و دو راهی دیزین در محور کندوان نیز گزارش شده است.


وی با اشاره به محورهای بارانی اظهارکرد:‌گزارش‌ها حاکی از این است که در محورهای نور،کناره،آمل،بابلسر و کندوان در استان مازندران و محور جاسک - میناب در استان هرمزگان باران در حال بارش است.


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: در محور اردبیل-آستارا در استان اردبیل نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده که لازم است رانندگان حین رانندگی در این محور چراغ‌های مه‌شکن خود را روشن کنند.


رحمانی با بیان اینکه بستن زنجیرچرخ در محورهای برفی الزامی است، گفت: رانندگان در محورهای بارانی نیز لازم است که فاصله طولی استاندارد را رعایت کنند.


وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه‌سنگین است و در دیگر محورهای مواصلاتی کشور مشکل ترافیکی وجود ندارد.


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشورو امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

 

 

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید

صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

ایسنا

 

 

اینستاگرام سیاست گستر: https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد